Duatlon Kranjska Gora

Danes se je v prelepi Kranjski Gori odvil naš prvi duatlon. Kljub hladnemu vremenu, se je dogodka udeležilo več kot 120 pogumnih tekmovalcev. Za naš klub je nastopilo sedem izjemno pogumnih otrok in trije odrasli. Naši najmlajši člani, ki so tokrat nastopili prvič, so pokazali svoj izjemen talent in borbenost.  Naši junaki so: Anika Špitalar, Ajda Špitalar, Anže Špitalar, Matevž Malovrh, Luka Eržen, Julian Tanze in Miran Tanze.

Odrasle barve kluba so zastopali: Boris Fluher, Jože Pozvek in Bojan Trojar.

Sponzorji, ki so podprli prireditev so: Turizem Kranjska Gora, Hit Alpinea, Bolle, Red Bull, Stihl, Lidl, Medex, Favn, Dana, High 5 TopAtlet, Sport Point, Aerodium Logatec, Ben Quick, Lindab, Masaže Tomaž Uršič. 

Posebna zahvala varnostni družbi Valina, gasilskemu društvu Podkoren in gasilskemu društvu Kranjska Gora. 

Iskrena hvala vsem sponzorjem, udeležencem in prostovoljcem za udeležbo in pozitivno energijo.

Fotografije: Dolores Moravec

 

Cici prijaveSprint duatlon startJože Pozvek

 

Bojan Trojar

Boris Fluher