Naš klub bo član pokala Alpe-Adria

V zasneženi Kranjski Gori so triatlonski klubi iz Slovenije, Avstrije, Hrvaške in Italije sprejeli program tekem za 10. sezono pokala Alpe Adria. Prvič bo član te vedno bolj pomembne serije sedmih tekem v naših sosednjih državah tudi Triatlon klub Logatec, in sicer s triatlonsko tekmo v olimpik razdalji, ki jo bomo organizirali v nedeljo, 28. maja v Portorožu. Najboljši tekmovalci bodo priznanja za nastope v pokalu Alpe-Adria prejeli v začetku novembra letos v Kamniku.

V pokalu Alpe Adria za leto 2017 bodo naslednje tekme:

– Sobota, 22. april, CAVALLINO, Italija, sprint triatlon (Liger Team)
– Nedelja, 28. maj, PORTOROŽ, Slovenija, olimpik triatlon (TK Logatec)
– Nedelja, 4. junij, RAB, Hrvaška, sprint triatlon (TK Svibir)
– Sobota, 10. junij, WOERTHERSEE, Avstrija, sprint triatlon (HSV Triathlon Kaernten)
– Sobota, 24. junij, BLED, Slovenija, olimpik triatlon (TK Exoterm Trisport)
– Nedelja, 16. julij, UDINE, Italija, sprint triatlon (CUS UDINE)
– Sobota, 2.9., KRAIGERSEE, Avstrija, sprint triatlon (AC St. Veit/Glan)

kr-gora