Poreč Triatlon 2018 – Middle Distance

V nedeljo, 14.10. je v Poreču potekal Poreč Triatlon 2018. Udeležili so se ga tudi naši člani. Naša pogumna dekleta, oziroma naše Moms can do it too, so nastopile v ženski štafeti. Nastopile so Neža Majdič (plavanje), Darja Trpin (kolo) in Blanka Markovič Kocen (tek). Mamice so osvojile tretje mesto med ženskimi štafetami, s časom 5:12:09 in s tem dokazale, da so mamice iz našega kluba res gajstne in neustavljive. Bravo punce !

V distanci pol Ironmana sta nastopila tudi Bojan Trojar in trener naših najmlajših članov, Peter Harnold.

V absolutni razvrstitvi, kjer je nastopilo 265 tekmovalcev, je Peter prišel skozi cilj z odličnim rezultatom 4:33:28 in osvojil 23 mesto,  Bojan je pa s časom 5:13:41, osvojil 127 mesto.