Triatlon Kočevje je bil za naše člane uspešen

Člani Triatlon kluba Logatec ne počivajo. Udeležili so se tradicionalnega Triatlon Kočevje, ki je potekal 9. junija.

Z državnega prvenstva v sprint in super sprint triatlonu v Kočevju se vračamo več kot zadovoljni.

Triatlona v Kočevju so se udeležili: Lara Mihevc, Boris Fluher, Bojan Trojar in Jože Pozvek.

Lara Mihevc je tekmovala v super sprintu in v svoji kategoriji zasedla 1. mesto od desetih udeleženk. V skupnem seštevku pa je osvojila odlično 2. mesto.

Boris Fluher, Bojan Trojar in Jože Pozvek so tekmovali v sprint triatlonu.

Boris Fluher je zasedel 3. mesto v svoji kategoriji od dvanajstih udeležencev. V skupnem seštevku je osvojil 15 mesto, saj je bila konkurenca zelo močna. Boris je postal tudi državni podprvak v seštevku policije.

Bojan Trojar je zasedel 1. mesto v svoji kategoriji od zgolj treh udeležencev. V skupnem seštevku je zasedel 63 mesto.

Jože Pozvek pa je zasedel 5. mesto v svoji kategoriji in 80 mesto v skupni kategoriji.