Vabljeni v Triatlon klub Logatec

 

Na sestanku v Kranjski Gori je bil tudi letos Triatlon Klub Logatec potrjen v mednarodno druščino organizatorjev Alpe-Adria triatlon pokala, ki bodo v letu 2019 organizirali 7 triatlonskih tekem v Sloveniji (26.5., Ankaran, in 7.9., Bled), Avstriji (15. in 16.6., Woethersee, in 17.8., Kraigersee), Italiji (23.6., Udine) ter na Hrvaškem (8.6., Rab, in 29.6., Preluk, Opatija). Naš klub organizira triatlon v Ankaranu.

V našem klubu TK Logatec, ki vstopa v tretje leto delovanje, je vsako leto veliko novosti. Imamo že več kot 70 članov (od tega 25 otrok), praktično vsak mesec pa se nam pridruži nekaj novih.

Prav zato vabimo vse, ki bi se radi rekreirali v sproščenem vzdušju, da se nam pridružite, saj:

 

  • Vsi člani kluba TK Logatec, ko postanejo člani kluba in izpolnijo prijavnico, dobijo za darilo klubsko majico
  • Za odrasle je letna članarina samo 20 evrov, za otroke je zastonj
  • Najbolj aktivni člani kluba bodo imeli letos vsaj 15 gratis štartnin za tekme v triatlonu, duatlonu, teku in kolesu (7 tekem Alpe-Adria pokala v triatlonu, duatlon v Logatcu, tekaške preizkušnje, kot so Kraški in Istrski maraton, Nočna desetka, Tek štirih mostov, maratoni v Trstu, Celovcu in Gradcu, kolesarske dirke Maraton Alpe, Argonavtski maraton itd.)
  • Trenirali boste lahko tek, kolo, plavanje (otroci tudi v telovadnici) pod budnim nadzorom naših trenerjev, ki jih vodi dr. Neža Majdič
  • Mesečne vadnine za posamezne treninge so zelo ugodne, če pa trenira več članov družine, pa so vadnine še precej nižje
  • Udeležili se boste lahko klubskih priprav/druženja februarja ali marca v Hrvaški Istri, in novembra v Egiptu
  • Predvsem pa boste veliko storili za svoje zdravje in počutje, saj so naši treningi prilagojeni za vsakogar – za tiste, ki so bolj fizično pripravljeni, in tudi za popolne športne začetnike

In če se želite družiti z nami in postati del naše triatlonske družine, lahko za dodatne informacije glede članstva v Triatlon klubu Logatec pokličete Domna (041 637 585), glede treningov in samega načina dela pa Nežo (040 757 187), lahko pa dodatna vprašanja pošljete tudi na klubski e-mail triatlonklublogatec@gmail.com

Vabljeni !